شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات آخرین سفیر:

فروشگاه آنلاین آخرین سفیر با ارائه محصولات فرهنگی و هدایای تبلیغاتی و مناسبتی در اعیاد بزرگ غدیر، نیمه شعبان و… سعی بر آن دارد تا در جهت ترویج بزرگداشت مناسبت های مذهبی ، محصولات خود را با پایین ترین قیمت عرضه نماید و درآمد حاصل از این فروشگاه صرف تبلیغات برای امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف میگردد.

فروشگاه آخرین سفیر همانند هر فروشگاه اینترنتی دیگر قوانینی دارد که خرید شما منوط به پذیرش این قوانین و ضوابط می باشد:

ارسال:

سفارشاتی که در هر روز ثبت می شوند، پس از بسته بندی در ۱ الی ۲ روز کاری بعد ، ارسال می شوند.

برای شهر تهران ، حمل و نقل با نرخ ثابت ۱۵۰۰۰ تومان و برای شهرها و استانهای دیگر مبلغ ۱۵۰۰۰ تومان جهت ارسال اجناس به باربری دریافت میگردد و هزینه باربری پس کرایه شده و طبق قوانین باربری نسبت به وزن و حجم و مقصد مرسوله محاسبه و هنگام تحویل از خریدار اخذ میشود.

پرداخت وجه:
مشتریان محترم از سراسر کشور می توانند از طریق پرداخت ۱۰۰در صد امن آنلاین با تمامی کارتهای بانکی، از طریق درگاه بانکی زرین پال اقدام به پرداخت وجه فاکتور نمایند.

فروشگاه آخرین سفیر با داشتن نماد اعتماد تجارت الکترونیک( e-namad) از وزارت صنعت و معدن و همچنین پروتکل ssl پرداختی امن و با اطمینان خاطر را برایتان فراهم می نماید.

حفظ حریم خصوصی:

فروشگاه آخرین سفیر تمام تلاش خود را برای نگهداری اطلاعات شخصی مشتریان عزیز می‌کند و لازم است کاربران گرامی از افشای نام کاربری و رمز عبور خود، خودداری نمایند.

بازگرداندن کالا:
مرجوع نمودن کالا فقط در صورت وجود عیب فیزیکی و یا عدم تطابق فاکتور با جنس مورد تحویل امکان پذیر است.و در این صورت لازم است با شماره تلفن های پشتیبانی سایت تماس گرفته شود.

امید است به یاری خداوند و همراهی شما عزیزان بتوانیم در حیطه قوانین بیان شده هر روز در جهت رضایت هر چه بیشتر شما گام برداریم.

شماره تماس :
۰۲۱۶۶۵۵۵۰۰۹

ساعات کاری :

شنبه الی پنجشنبه
از ساعت ۱۱ الی ۱۸

آدرس:
تهران،خیابان بهبودی،تقاطع صالحیان،پلاک ۳۲،طبقه اول